پایگاه گسترش دانش و آگاهی

نادیت- اخبار نادیت

راهنمای استفاده از خدمات و سرویس های سایت نادیت

در این مبحث، روش استفاده از خدمات پایگاه اینترنتی نادیت به تفصیل شرح داده شده است تا هیچ ابهامی برای همراهان گرامی در راستای بهره بردن از این خدمات وجود نداشته باشد.

قوانین و تعهدنامه تبادل پیام

استفاده از سروس های تبادل پیام پایگاه اینترنتی نادیت مشتمل بر سرویس پیامک و سرویس صندوق پیام، مبتنی بر مطالعه دقیق و پذیرش قوانین و شرایطی است که در این مبحث گردآوری و تدوین شده است. همراه با شما، به مطالعه این قوانین می پردازیم...

روش های کسب و صرف امتیاز در نادیت

در این مبحث روش های مختلف کسب امتیاز در پایگاه اینترنتی نادیت و فواید و روش مصرف امتیازات کسب شده، بررسی شده است. همراه با شما به مطالعه این مطلب می پردازیم:

مزایای عضویت در نادیت

پایگاه اینترنتی نادیت با هدف گسترش و اعتلاء دانش و آگاهی دست یکایک علاقه مندان به مشارکت در تولید و انتشار محتوا در فضای مجازی را به گرمی می فشارد و ضمن فراهم سازی بستری ایمن، سریع و پیشرفته جهت تولید و انتشار محتوای کاربر محور، امتیازات و مزایایی را برای همکاران و اعضاء خانواده خود(نویسندگان) به شرح ذیل در نظر گرفته است.

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات نادیت

استفاده از خدمات وسرویس های پایگاه اینترنتی نادیت تابع رعایت دقیق قوانین و مقرراتی است که ضامن حقوق مادی و معنوی پایگاه، کاربران و اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث می باشد. بدیهی است جهت ضمانت اجرای قوانین و مقررات، مستندات لازم نظیر شماره تلفن، آدرس پستی، تصویر کارت ملی و ... از کاربران اخذ و ضمن بررسی مستمر فعالیت های کاربری، در صورت بروز تخلف، مطابق با قوانین مربوطه با متخلفین برخورد خواهد شد.

هوآوی در سه‌ماهه اول سال جاری ۲۸٫۳ میلیون گوشی عرضه کرده

هوآوی، تولیدکننده چینی گوشی‌های هوشمند موفق شده در فصل اول سال جاری در حدود ۲۸٫۳ میلیون گوشی‌ هوشمند به بازار عرضه کند. این آمار و ارقام به معنی افزایش ۶۵ درصدی عرضه گوشی نسبت به سال گذشته در همین بازه زمانی است.