پایگاه گسترش دانش و آگاهی

نادیت-سیاست های حریم خصوصی Privacy Policies

سیاست های حریم خصوصی

احترام به حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربران، از اصول بنیادین پایگاه اینترنتی نادیت می باشد، اما قطعا ارائه خدمات ایمن و مستمر، مستلزم دریافت و استفاده از اطلاعات کاربران می باشد. لذا در ادامه با جزئیات فرآیند هایی که نادیت در اجرای آنها به نوعی از اطلاعات کاربران استفاده می نماید، آشنا خواهید شد.

حریم خصوصی
نادیت ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران خود قائل است، جهت ارسال محتوای کاربری، خرید، ثبت نظرات و انتقادات، سفارش ترجمه، ارسال پیامک، ارسال پیام بین اعضاء، خبرنامه های پیامکی و ایمیلی و پاره ای دیگر از امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به کاربران ارائه دهد.

• جهت پردازش و ارائه محتوای سفارش، اطلاعاتی مانند شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است تا فرآیند خرید کاربر به صورت شفاف و مستمر به وی اطلاع رسانی پیامکی و ایمیلی گردد و از آنجا که کلیه فعالیت‌های نادیت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

• آدرس پستی، آدرس ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های نادیت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

• نادیت ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات کاربران استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه نادیت را در پروفایل خود لغو کنند. 

•شماره پیامک 10004000404044 تنها شماره‌ای است که نادیت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان نادیت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام نادیت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@nadit.ir اطلاع دهید.

•شماه پیامک 10004000404044، سامانه ارسال پیامکی است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه نادیت را به اطلاع کاربران می‌رساند.
همچنین این شماره به  عنوان پل راتباطی بین نادیت و کاربران آن، آماده دریافت کلیه پیشنهادات، انتقادات یا شکایات شما همراهان گرامی می باشد.

• نادیت ممکن است نقدها، نظرات و کلیه محتوای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند.

• ارسال مقاله، پیامک و تبادل پیام بین اعضاء از آنجا که مرتبط با رعایت حقوق مالکیت معنوی و عدم نقض مواد قانون مصادیق محتوای مجرمانه است، منوط به ارسال تصویر کارت ملی توسط کاربر و تایید آن می باشد. 

• مقالات ارسالی کاربر در صورتی که رایگان منتشر می شود، علاوه بر رعایت مواد قانون مصادیق محتوای مجرمانه نباید منع انتشار رایگان توسط مولف یا صاحب اثر را داشته باشد.

• کاربر فقط می تواند مقالاتی که مولف یا مالک معنوی آن است را جهت فروش در نادیت بارگزاری نماید و باید پاسخگوی ادعاهای احتمالی دراین رابطه باشد.

•اگر انتقادات،نظرات،پیامک ها، پیام ها، مقالات ارسالی یا هر نوع محتوای ارسال شده دیگر توسط کاربر، مشمول مواد  قتون مصادیق محتوای مجرمانه باشد، نادیت ضمن از دسترس خارج کردن محتوای مربوطه،  می‌تواند از اطلاعات ثبت شده کاربر جهت پیگرد قانونی و احقاق حقوق نادیت و سایر متضررین استفاده نماید.

• در صورت نقض حقوق مالکیت معنوی یک اثر توسط مقاله ارسالی کاربر، ضمن از دسترس خارج شدن مقاله مربوطه، کاربر خاطی مسئول شرعی و قانونی کلیه خسارات مادی و معنوی وارده با نادیت و سایر متضررین خواهد بود و اطلاعات وی در اختیار مراجع قضایی ذیصلاح قرار داده خواهد شد.

• حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. نادیت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

• نادیت همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی نادیت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

• در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های نادیت ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

• نادیت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

•در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا به صفحه ارتباط با ما مراجعه فرمایید.
حریم شخصی حریم خصوصی Privacy Policy نادیت