پایگاه گسترش دانش و آگاهی

نادیت-قوانین و تعهدنامه تبادل پیام Nadit Message Transfer Rules

قوانین و تعهدنامه تبادل پیام

استفاده از سروس های تبادل پیام پایگاه اینترنتی نادیت مشتمل بر سرویس پیامک و سرویس صندوق پیام، مبتنی بر مطالعه دقیق و پذیرش قوانین و شرایطی است که در این مبحث گردآوری و تدوین شده است. همراه با شما، به مطالعه این قوانین می پردازیم...

پیش نیاز ها، قوانین و تعهد نامه تبادل پیام در پایگاه اینترنتی نادیت
 
الف) پیش نیاز های استفاده از سرویس پیامک و صندوق پیام نادیت
 
ردیف پیش نیاز
1  عضویت در نادیت
2  تکمیل دقیق، کامل و منطبق بر واقعیت  اطلاعات پروفایل کاربری
3  تعریف شماره تلفن همراه و تایید آن
4  ارسال تصویر کارت ملی
5  پذیرش قوانین، شرایط و تعهد نامه تبادل پیام (بند ب همین صفحه)


ب) قوانين و تعهدنامه تبادل پیام
- قوانین زير در تبادل پیام از طریق سرویس های پیامک و صندوق پیام نادیت لازم الاجرا بوده و هرگونه تخلف از آنها قابل پیگیری خواهد بود.بر این اساس، عضويت و استفاده از این سرویس ها به معنای آگاهی کامل از این قوانین و پذیرش آنها می باشد.
- نادیت در صورت تغییر قوانین مخابرات، تغییر سایر قوانین مرتبط یا بدنبال سیاست های سایت مجاز به ویرایش، حذف و اضافه ي قوانين تبادل پیام مي باشد. تغییرات احتمالی در این صفحه اعمال و استفاده از سرویس ها مبنی بر اطلاع از آخرین تغییرات است.
- نادیت تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارت های وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در پیام های ارسالی کاربران را نمی پذیرد .
- مسئولیت محتوای پیام های ارسالی به صورت کامل بر عهده کاربر بوده و نادیت هیچگونه مسئولیتی در این قبال نمی پذیرد.
- قوانین جاری جهت افزایش ضریب امنیت کاربران و جلوگیری از بروز هر گونه مشکل قانونی تدوین شده است.
 
 1. عدم تطابق اطلاعات پروفایل کاربری، شماره تلفن همراه و تصویر کارت ملی با اطلاعات حقیقی کاربر، تخلف محسوب شده و در زمان کشف مطابق با بند ج همین صفحه  با متخلفین برخورد می گردد.
 2. در اختیار قرار دادن نام کاربری به افراد غیر جهت تبادل پیام غیرقانونی بوده و مسئولیت عواقب محتوای ارسالی بر عهده کاربر خواهد بود.
 3. مسئولیت محتوای کلیه  پیام های ارسالی برعهده ی کاربر می باشد و در صورت بروز شکایت و اقامه دعوی، کلیه اطلاعات کاربر در اختیار مراجع ذیصلاح قانونی قرار خواهد گرفت.
 4. پیام های تبادل یافته، مخاطبین و سایر اطلاعات مرتبط کاملا به صورت محرمانه نگهداری می شوند و نادیت در حفظ آنها با تمام توان تلاش خواهد نمود.
 5. انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی و اطلاعات محرمانه وخصوصی اشخاص ثالث حقیقی یا حقوقی ممنوع است.
 6. انتشار مطالب نفرت آمیز، تشویش کننده اذهان عمومی، غیر اخلاقی، مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران، مخالف با شئونات فرهنگی و مذهبی، محتوی توهین، افترا، دشنام، تهدید ممنوع است.
 7. بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان یا اقشار و اقوام خاص گردد، غیر قانونی می باشد.
 8. پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی و همچنین جهت دهی به مسائل مملکتی مانند : شرکت در انتخابات نامزد های مختلف ، تحریک افکار عمومی برای شورش در کشور و مسائلی از این دست ممنوع می باشد.
 9. ارسال لینک به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی، مبتذل و همچنین سایت هائی که به اشکال مختلف، روابط و رفتارهای فرهنگی، اخلاقی، عرفی، مذهبی و قانونی جامعه را پایمال نماید، غیر قانونی است.
 10. ارسال هرگونه پیام تبلیغاتی انبوه در بستر پیامک ممنوع می باشد.
 11. ارسال هرگونه پیام تبلیغاتی در زمینه انواع داروهای گیاهی ، ترک اعتیاد ، چاقی و لاغری و پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، تورهای زیارتی و سیاحتی، خرید و فروش فیش حج و عتبات،  غیرقانونی می باشد.
 12. تبلیغات شبکه ها و یا برنامه های ماهواره ای غیرقانونی می باشد.
 13. فروش یا ارسال مشخصات اکانت های فیلتر شکن یا V~P~N  و انتشار روش های عبور از فیلترینگ غیر قانونی است.
 14. ارسال پیام های به دور از واقعیت حتی به قصد شوخی با دوستان و آشنایان، ارسال هرگونه پیام از جانب بانک ها، نهادهای دولتی، امنیتی، انتظامی و نظامی یا اپراتورها (ایرانسل ، همراه اول، رایتل و … )، برنده شدن جایزه (سیم کارت ، کارت شارژ ، خودرو و …) یا دریافت اطلاعات بانکی و شخصی، ارسال هر گونه پیام سرِکاری و بی محتوا و به طور کلی هر نوع پیامی که هویت فرستنده در آن مشخص نباشد، ممنوع و غیر قانونی است.
کلیه پیام های ارسال شده ، توسط واحد پشتیبانی بررسی و در صورت مشاهده پیام هایی که شامل موارد ذکر شده در بند ب باشد ، قوانین زیر بر آن اعمال خواهد شد .
- فوراً دسترسی کاربر به  سرویس های تبادل پیام قطع می گردد.
-تذکرات مکفی از طریق تماس تلفنی به کاربر ابلاغ می گردد.
- اطلاعات کاربر در صورت لزوم جهت پیگیری بیشتر ، برای ستاد جرایم رایانه ای و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی ارسال خواهد شد .
نادیت پیامک قوانین مقررات نادیت